Muradiye Kaymakamlığı ve Muradiye Belediye Başkanlığı tarafından muhtarlar toplantısı düzenlendi.
 

Muradiye Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Harun Yücel başkanlığındaki toplantıya Binbaşı Evren Kaptan, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Gün, Belediye Başkan Yardımcısı, Fen İşleri Müdürü, Kara yolları Şube Şefi, İlçe Tarım Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü, İnsan Kaynakları Müdürü, Belediye İmar İşleri, TEDAŞ Şefliği ve ilçe mahalle muhtarları katıldı.

 

İlçemizde yapılan faaliyetler hakkında muhtarlardan bilgi alan Muradiye Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Harun Yücel, soru cevap kısmının ardından yöneltilen sorularla ilgili değerlendirmelerde bulundu. 

 

Bu yıl içerisinde gerçekleştirilen hizmetleri anlatan Sayın Yücel, “İlçemize yaptığımız BSK yollar, kilitli parke taşı ile döşediğimiz yollar, stabilize yollar, doğal gaz, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Bürosu ve müjdesini verdiğimiz Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesindeki Sosyal Hizmetler Kurumu Merkezi, beraberindeki TOKİ toplu konutlar ve yeni açılışını yaptığımız Muradiye Meslek Yüksek Okulu’nun (MYO) mutluluğu içerisindeyiz.” dedi. 

 

Toplantılarımızda ilgili kurumlarla koordineli olarak, yapılacak işleri, yatırımları ve sizden gelen hususları değerlendireceğiz ”Kurum amirlerimize ilettiğiniz soruları dikkate alacak ve takip edeceğiz’’ diyen Başkan Yücel, “İnşallah alınan kararlar vatandaşlarımızın daha iyi hizmet almasına vesile olur. Bazı konuların çözümü hemen olabiliyor ama bazıları da zaman alabiliyor. Sizlerin de kurumlarımızla koordinasyon halinde sorunların çözümüne ortak olmanızı bekliyorum.” şeklinde konuştu. Toplantı yenilen yemeğin ardından son buldu.